STAFIX®STATIC to bezklejowa naklejka, która przywiera do prawie wszystkich czystych powierzchni za pomocą ładunku elektrostatycznego. Materiał przylega średnio 3 miesiące, jest łatwy w montażu a w demontażu nie pozostawia żadnych zabrudzeń.

 

stafix-static-timeSTAFIX®STATIC jest idealnym materiałem dla krótko- i długoterminowej reklamy zewnętrznej. Produkty są łatwe w aplikacji , tak samo łatwo można je usunąć bez pozostawiania śladów. Materiał może być używany dla produktów na niemal każdej gładkiej, suchej i nieporowatej powierzchni. STATIC można stosować w zamrażarkach, a także na delikatnych powierzchniach, takich jak ekrany telewizyjne.

STAFIX®GRIP to bezklejowa folia , która przywiera przylega do różnych czystych i bardzo gładkich powierzchni za pomocą warstwy silikonu. Materiał ten może być usunięty bez żadnych pozostałości i nadaje się do ponownego wykorzystania w ciągu 12 miesięcy.

 
stafix-grip-timeSTAFIX®GRIP jest idealna dla krótko- i długoterminowych kampanii reklamowych. Materiał przylega na czystej gładkiej powierzchni, takiej jak szkło, stal nierdzewna, aluminium, płytka ceramiczna, lustro i lakierowane drewno. GRIP jest właściwym wyborem, jeśli potrzebujemy silniejszej przyczepności oraz gdy reklama ma być używana przez dłuższy czas lub wielokrotnie użyta.

Cechy wspólne

Bez kleju

Nie wymaga czyszczenia

Przyjazny dla środowiska

Przyjazny dla środowiska -bez PCV

Szybki i łatwy montaż

Oszczędność czasu i kłopotów

Nadaje się do ponownego użycia

Łatwy do przenoszenia montażu w innym miejscu

Poziom zadruku

Materiały Stafix® mogą być zadrukowane za pomocą różnych technik drukarskich.
Wybierz produkt i kliknij na odpowiednią technikę zadruku, aby zobaczyć szczegóły.

STAFIX®STATIC

Offset Indigo Inkjet-UV

STAFIX®GRIP

Offset Toner Inkjet-UV Eco-solvent

Czy chce się zadruk próbny?

1 Wybierz produkt

2 Wybierz technikę druku

Offset Offset
Indigo Indigo
UV-Inkjet UV-Inkjet
Offset Offset
UV-Inkjet UV-Inkjet
Eco-Solvent Eco-Solvent
Toner Toner

3 Wyślij zapytanie