STAFIX®GRIP

STAFIX®GRIP to bezklejowa folia , która przywiera przylega do różnych czystych i bardzo gładkich powierzchni za pomocą warstwy silikonu. Materiał ten może być usunięty bez żadnych pozostałości i nadaje się do ponownego wykorzystania w ciągu 12 miesięcy.

Wybierz technikę zadruku

Kliknij na technikę druku, aby zobaczyć szczegóły

stafix-grip-offset

Offset

STAFIX®GRIP OFFSET dostępny jest w rolkach białych i przezroczystych.
Folia offsetowa Stafix® GRIP nadaje się do zadruku za pomocą farb utwardzalnych promieniowaniem UV lub oksydacyjnych farb do folii.

 

STAFIX®GRIP OFFSET packaging

OPAKOWANIE i FORMATY
Materiał biały
450 x 640 mm

 • Karton po 200 arkuszy
 • Paleta po 4000 arkuszy (20 kartonów)
707 x 1000 mm

 • Karton po 200 arkuszy
 • Paleta po 2000 arkuszy (10 kartonów)
Materiał przezroczysty
707 x 1000 mm

 • Karton po 150 arkuszy
 • Paleta po 1500 arkuszy (10 kartonów)

Czytaj dalej


stafix-grip-uv

Inkjet-UV

STAFIX®GRIP Inkjet-UV dostępny jest w rolkach białych i przezroczystych. STAFIX®GRIP Inkjet-UV nadaje się do zadrukowania farbami LED i UV. Folia nie posiada powłoki, tak więc nie może być zadrukowana z farbami rozpuszczalnikowymi lub na bazie wody.

 

 

STAFIX®GRIP_UVI_packaging_4_2015_P4300143_web_3

OPAKOWANIE & FORMATY
1370mm x 30m
• Paleta z 40 rolkami (40 kartonów)
1370mm x 100m
• Paleta z 20 rolkami (20 kartonów)
610mm x 5m
• Rolka testowa

Czytaj dalej


stafix-grip-eco

Eco-Solvent

STAFIX®GRIP ECO-SOLVENT dostępny jest w rolach w wersji białej i przezroczystej. Materiał STAFIX®GRIP ECO-SOLVENT posiada powleczenie dla farb ECO-SOLVENT zapewniające doskonałe przyjmowanie i przyczepność farb. Materiał jest również kompatybilny z niektórymi urządzeniami lateksowymi. Przy tej technologii zaleca się uprzednie przeprowadzenie testowego zadruku.
 

STAFIX®GRIP_Eco-solvent_packaging_11_2015_P4300143_web

OPAKOWANIE & FORMATY
1370 mm x 30 m
• Paleta z 40 rolkami (40 kartonów)
Rolka testowa: 610 mm x 3 m

Czytaj dalej


stafix-grip-toner

TONER

STAFIX®GRIP TONER jest dostępny w arkuszach biały
 

OPAKOWANIE & FORMATY
Stafix®GRIP TONER dostępny jest w następujących formatach:
SRA3: 320 x 450 mm
• Karton po 100 arkuszy
• Paleta po 4000 arkuszy (40 kartonów)

Czytaj dalej

 

STAFIX®GRIP jest idealnym rozwiązaniem dla krótko- i długoterminowych kampanii reklamowych. Materiał jest szybki i łatwy w montażu , STAFIX®GRIP Jest to idealny wybór dla krótko- i długoterminowych zastosowań. Materiał GRIP jest optymalny, gdy pożądane jest silniejsze połączenie lub konieczne użycie etykiety wiele razy . Nasi klienci korzystają z materiału do różnych zastosowań w handlu detalicznym i promowaniu produktów na różnych powierzchniach:

 • szklana powierzchnia – szczególnie na lodówkach i zamrażarkach
 • Dekoracja sklepu i okna wystawowego
 • Imprezy okolicznościowe i targi

Zapoznaj się z naszymi referencjami, aby dowiedzieć się, jak nasi klienci wykorzystali STAFIX®GRIP w swoich materiałach reklamowych.

Chcesz przetestować ten produkt? Zamów nasz bezpłatny folder z próbkami, aby zobaczyć całą gamę produktów Stafix®

Applications

STAFIX®GRIP to bezklejowa folia, która przywiera do większości czystych powierzchni za pomocą warstwy silikonu. Materiał przylega średnio przez 12 miesięcy, nadaje się do wielokrotnego użytku a po usunięciu nie pozostawia śladów.

STAFIX®GRIP przywiera do różnych czystych i bardzo gładkich powierzchni, takich jak szkło, plastik, stal nierdzewna, aluminium, lakierowane drewno, płytki ceramiczne.

Ze względu na uniwersalność materiału, może być wykorzystywany w reklamie POS w handlu detalicznym (np. zamrażarki i lodówki), do dekoracji sklepowych i oklejania okien wystawowych oraz imprez okolicznościowych i targów.

STAFIX®GRIP montaż (białe i przezroczyste)

 • 1. Upewnij się, że powierzchnia jest czysta. Unikaj stosowania detergentów lub środków chemicznych. Zaleca się klejenie na mokro w celu usunięcia potencjalnych pęcherzyków powietrza. Zawsze montuj folię od strony niezadrukowanej.ieść folii na niezadrukowanej stronie.
 • 2. Odklej materiał ostrożnie z folii (dalsze informacje na stronie 2) i przyklej jego górną krawędź na powierzchni. Gdy materiał jest wyrównany, usuń całą folię z góry do dołu.
 • 3. Używaj miękkiej plastikowej wycieraczki do usunięcia pęcherzyków powietrza. Nie należy używać narzędzi ani innych ostrych przedmiotów do ich usunięcia.

Zadruk naklejek w odbiciu lustrzanym

STAFIX®GRIP Mirror-wise

Jeśli chcesz pokazać przedmiot przez okno sklepu od wewnątrz na zewnątrz, należy użyć przezroczystej folii. Folia powinna być wydrukowana w odbiciu lustrzanym, tak że niezadrukowana, klejąca strona będzie mogła zostać zamontowana od wewnątrz. Folia jest przyklejona do środka i w ten sposób jest widoczna z zewnątrz.

APLIKACJA NA MOKRO

Dzięki aplikacji na mokro łatwo jest przesunąć obiekt i przenieść bez uszkodzenia folii.
Upewnij się, że powierzchnia jest czysta. Nawilż powierzchnię rozpylaczem, nanieś folię i za pomocą rakli filcowej rozpoczynając od środka na zewnątrz usuń pęcherzyki powietrza. Nadmiar wody zetrzyj suchą ścierką.wierzchnia jest czysta. Zwilżyć powierzchnię za pomocą spryskiwacza, należy umieścić przedmiot i podkreślają folię przy pomocy gumy filcową od środka do krapęcherzyków. Wytrzyj nadmiar wody ściereczką.

ODDZIELENIE FOLII podkładowej

STAFIX®Grip Removing the liner with thumb

Folia podkładową można usunąć palcami ( nie używać paznokci)

STAFIX®GRIP Removing the liner with tape

Podkład można także usunąć za pomocą kawałka taśmy przyklejając go na rogu folii i pociągając go do momentu oddzielenia się od materiału.